1. Anasayfa
  2. Evde Bakım Maaşı

Kasım ayı bakım aylıgı yatan iller – 12 Kasım 2014 haberi


Kasım ayı evde bakım maaşı yatan illerimizin 12 Kasım 2014 günü saat 20.15’e kadar bize ulaşan bilgiler doğrultusunda yatan illerimizin listesi haberimizin içerisinde yer alacak.

Merhaba engellilerweb.com ziyaretçileri, bildiğiniz gibi Kasım 2014 evde bakım maaşları 11 Kasım dün itibari ile banka hesaplarına yatmaya başladı. Google arama sonuçlarından sitemizi ziyaret edecek evde bakım maaşları alanlar için haberlerin arasında kaybolmamaları ve aradıkları bilgiyi yani hangi illerimiz de maaşların yattığı bilgisini kolayca öğrenebilmeleri için gün sonuna özel bu haberi hazırladık.

12 Kasım tarihine kadar yatan illerimizin listesi hemen aşağıda yer alacak, listeyi vermeden önce bir anımsatma yapmak istiyorum, Bu içerik bugüne özel olarak yazılmıştır. Bu gün sonrasında olur ki bu içeriğe google gibi arama motorları üzerinden erişirseniz lütfen aşağıda baglantısını vereceğim engellilerweb.com sitemiz de yer alan ana konu üzerinden takip ediniz.

KASIM 2014 EVDE BAKIM MAAŞLARI YATAN İLLERİN LİSTESİ ANA KONU İÇİN BU YAZI ÜZERİNE TIKLAYIN

12 Kasım 2014 saat: 20.15’e kadar bakım maaşı yatan illerin listesi;

1-Aksaray
2-Çanakkale
3-Kocaeli
4-Malatya
5-Erzurum
6-Kahramanmaraş
7-Bilecik
8-Samsun
9-Amasya

Değerli engellilerweb.com ziyaretçileri  yarın ve sonraki günler de bakım maaşı yatan illerimizin bilgisi geldikçe hem o güne ait haber başlığımız da hem de yukarıda baglantısını verdiğim ana konuda bakım aylıgı yatmış illerimizin listesini duyurmaya devam edeceğiz.

 

Yorumlar (4)

  1. adana nezaman yatacak haberi olan varmı

  2. 9 sene önce

    hatay yatmado daha admin arladasim bir bilgi varmi

  3. 9 sene önce

    hatay neden yatmadi listede var

    • Hatay’da maaşların yatmaya başladığına dair bize 14:23’de ve farklı bir takipçiden de 15 gibi aynı bilgi ulaştığı için listeye dahil ettik.