1. Ana Sayfa
 2. Evde Bakım Maaşı

Evde Bakım Maaşı Ağustos 2016 Yatan İllerin Listesi


10

Eve bakım maaşı Ağustos 2016 yatan illerin listesi engellilerweb güncel yatan illerin listesi ay boyunca günlük ve anlık olarak güncel bilgiler ile bakım maaşı alan okurlarımıza haber ve haberlerimiz ile duyurulacak.

Evde bakım maaşı yatan illerin listesi her ay düzenli olarak günlük ve güncel bilgileri okurlarımıza haberlerimiz ile iletmekteyiz. Ağustos 2016 bakım maaşı yatan illerin listesini Ağıustos ayında da haberlerimiz de olacak. Değerli engellilerweb.com okurları bildiğiniz üzere her ay duyurduğumuz evde bakım maaşı yatan illerin listesini evde bakım maaşı yatan iller Ağustos 2016 haberimiz içerisinde de her ay olduğu gibi güncel bilgiler ile sizlere iletmeye bu ay da güncel ve dogru yatan il isimleri ile  devam ediyoruz. Siz değerli okurlarımızın ilettiği bilgiler dogrultusunda güncellediğimiz evde bakım maaşı yatan illerin listesinde bulunan illerin isimleri ilgili ay içerisinde hesaplara maaş yatmış olan iller oluyor. Her ne kadar bazı aylar il içerisinde ilçeler arasında saat ve gün farkı olsa da bize ilgili il de bakım maaşının yattığı bilgisi ulaştığında İlçe olarak değil de İl ismi olarak evde bakım maaşı yatan illerin listesine bakım aylığı yatmış ilin ismini ekleyerek haberimizi güncellemekteyiz. Yatan yerler il isimleri ile haberimiz içerisinde güncel bilgiler ile yer alacaktır.

Değerli engellilerweb.com okurları, sizlerde evde bakım maaşlarınız hesaplarınıza yattıkça haberimizin hemen alt kısmında bulunan yorum kutusuna yorumlarınız ile kendi iliniz de evde bakım maaşlarının yattığını / yatmaya başladığını duyurabilirsiniz.

Evde Bakım Maaşı Ağustos 2016 Yatan İllerin Listesi
Evde Bakım Maaşı Yatan iller Ağustos 2016
1. Amasya18. Adana35. Aydın
2. Antalya19. Ankara36. Ordu
3. Uşak20. Manisa37. Muğla
4. Diyarbakır21. Konya38. Bolu
5. Hatay22. Zonguldak39. Kütahya
6. Aksaray23. Denizli40. Karabük
7. Tokat24. Bursa41. Bilecik
8. Afyon25. İzmir42. Yozgat
9. Erzurum26. Rize43. Kayseri
10. Malatya27. Sivas
11. Mersin28. İstanbul
12. Balıkesir29. Gaziantep
13. Kırklareli30. Kocaeli
14. Samsun31. Eskişehir
15. Tekirdag32. Şanlıurfa
16. Sakarya33. Osmaniye
17. Kırşehir34. Giresun

Evde bakım maaşları Ağustos 2016 bakım paraları illerde bakım maaşı alanların hesaplarına yatmaya başlağından haberimizin bu kısmında yatan illerin isimleri ile sizlere hangi illerde bakım maaşlarının hesaplara yatmaya başlağıgını duyuracağız.

Ağustos 2016 Evde Bakım Paraları Ne Zaman Yatar

Ağustos ayında evde bakım maaşlarının diğer aylarda olduğu gibi ayın ikinci haftası itibari ile yatmaya başlayacağını tahmin etmekteyiz. Elbette ki bu tarih’in bir tahmin olduğunuda anımsatmak isteriz. Temmuz ayında yaşanılan gecikmelerin yaşanmayacağını umuyoruz.

OKURLARIMIZA ÖNEMLİ NOT:

Değerli okurlarımız aşağıda 3 maddede sıraladığımız notlar, bize en çok gelen sorular arasında bulunanlar hakkında bilgi vermek için eklenmiştir. Sorularınız sorarken bu hususları dikkate almanızı rica ediyoruz.

1 – Güncellemeler yeni yatan il bilgisi geldikce yapılmaktadır. Her hangi bir yeni yatan il bilgisi ulaşmadığı zaman güncellemeler sadece günlük olarak yapılmakta…

2 – “neden yatmadı” bu sorunun yanıtını alabileceğiniz tek yer ilinizdeki sosyal hizmetlerdir. Neden yatmadığı sorusuna sosyal hizmetler dışında hiç biryerden yanıt alamazsınız…

3- Evde bakım maaşlarının tüm illerde aynı anda yatmadığını ve hatta aynı il de ilçeler arasında saat ve bazen gün farklılıklarını olduğunu anımsatmak istiyoruz.
engellilerweb.com / engelliler.web.tr

Yorum Yap

Yorumlar (10)

 1. İzmir yatmış arkadaşlar

 2. 3 sene önce

  Ankara yatti

 3. İzmir yatmış arkadaşlar

 4. 6 sene önce

  Ankara yatti

 5. Adana yattimi lütfen teyid edermisiniz

 6. İstanbulda hala hesabta gozukmuyor. Ben haziran ayinda annem icin basvurdum 13 unde yatacagini soylediler birde bir sorum daha olucak 3 aylik toptanmi yatacak yoksa yanlizca bir aylikmi cevao verirseniz cok sevinirim.

 7. Adana yattimi lütfen teyid edermisiniz

 8. İstanbulda hala hesabta gozukmuyor. Ben haziran ayinda annem icin basvurdum 13 unde yatacagini soylediler birde bir sorum daha olucak 3 aylik toptanmi yatacak yoksa yanlizca bir aylikmi cevao verirseniz cok sevinirim.

Bir cevap yazın