1. Ana Sayfa
  2. Evde Bakım Maaşı

Kasım 2014 bakım parası hangi illerde yattı


0

2014 kasım ayı evde bakım paraları ay içerisinde bir çok ilimiz de yattı. Bize ulaşan bilgilere göre az da henüz bakım maaşı alamamış yurttaşlarımız var, henüz bakım maaşı alamamış yurtaşlarımızın hesaplarını kontrol ettikten sonra ilgili illerinde ki sosyal hizmetler kurumuna sorarak durumları hakkında net bir bilgi edinmlerini öneririz, bunun dışında edinecekleri tüm bilgiler eksik, hatalı veya sadece tahmine dayalı bilgiler olacaktır.

Kasım ayı 2014 evde bakım maaşı yatan illerin listesini hemen haberimizin alt kısmında yayınlayacagız fakat öncelikle şunu eklemek istiyoruz, evde bakım maaşı yatan illerin listesi resmi bir kurum tarafından bildirilen bir liste değildir, listede yer alan, hangi illerimiz de bakım maaşlarının yattığı bilgisi bizim engellilerweb.com sitesi editörleri olarak okur ve takipçilerimizin bize gönderdikleri mesajlar üzerinden edindiğimiz bilgiler ile oluşturulmaktadır.

Listede sizin ilinizin bulunmaması o ilde maaş yatmadı anlamına gelmemektedir, o ilde oturan ve bakım maaşı alanlardan bize bu bilgi ulaşmadığı, ulaştırılmadıgı için bizim de o il de evde bakım maaşı yattı mı, yatmadı mı gibi bir bilgiye sahip olamıyor ve sizlere duyuramıyuruz.

Görüldüğü gibi bakım maaşı alan ziyaretçilerimizin bizlere bu bilgileri iletmesi bizim de aynı ilde olan diğer ziyaretçilerimizi de bakım maaşlarının yattığı hakkında bilgilendirmemizi sağlıyor.

Site bu anlamda ilgili il de oturan ziyaretçilerimizin birbirlerine bakım maaşlarının yattığını duyurmalarını sağlıyor da diyebiliriz.

Bize ulaştırılan 47 ilimiz de bakım maaşları hesapları yattı; listede bulunmayan iller ile ilgili ise bir bilgi edinemediğimiz den malasef o illerin isimlerini haberlerimiz içerisinde veremedik ancak yukarı da yazdığım gibi listede olmaması o ilin evde bakım maaşının yatmadığını göstermez,  henüz bugün ayın 25’i itibari ile evde bakım maaşınız hesabınıza yatmamış ise mutlaka iliniz de bulunan  sosyal hizmetlerden konu ile ilgili bilgi edinin, belki olumsuz bir durum vardır maaşınız ile ilgili…

Kısacası iliniz liste de yok ise;  o ilden bize bilgi ulaşmadığı içindir, yatmadı deyip beklemeye devam etmeyin, sosyal hizmetlere sorun..

25 Kasım 2014 akşamına kadar bize ulaşan 47 ilimizin listesi hemen aşağıda…

1-Aksaray16 – Bayburt31- Osmaniye46 – Sakarya
2-Çanakkale17 – Ankara32- Denizli47 – Bursa
3-Kocaeli18 – Zonguldak33- Tekirdag
4-Malatya19 – Antalya34 – Kütahya
5-Erzurum20 – Mersin35- Eskişehir
6-Kahramanmaraş21 – Adana36 – Kırıkkale
7-Bilecik22- Tokat37 – Trabzon
8-Samsun23- Afyon38 – Aydın
9-Amasya24 – Karabük39 – Sivas
10- Balıkesir25 – Konya40 – Bartın
11 – İstanbul26 – Rize41 – Gaziantep
12 – Hatay27- Kırşehir42 – Mardin
13 – Ordu28 – Mugla43 – Edirne
14 – Şanlıurfa29 – Diyarbakır44 – İzmir
15 – Manisa30- Uşak45 – Karaman

 

Haber tarih ve zamanı: 25 Kasım 2014 – Saat : 17.00

değerli engellilerweb.com ziyaretçileri sitemize destek olmak isterseniz bizi sosyal aglarda paylaşarak sitemizin daha fazla okuyucuya ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz..

www.engellilerweb.com

Yorum Yap