1. Anasayfa
  2. Evde Bakım Maaşı

Kasım 2014 bakım parası hangi illerde yattı


2014 kasım ayı evde bakım paraları ay içerisinde bir çok ilimiz de yattı. Bize ulaşan bilgilere göre az da henüz bakım maaşı alamamış yurttaşlarımız var, henüz bakım maaşı alamamış yurtaşlarımızın hesaplarını kontrol ettikten sonra ilgili illerinde ki sosyal hizmetler kurumuna sorarak durumları hakkında net bir bilgi edinmlerini öneririz, bunun dışında edinecekleri tüm bilgiler eksik, hatalı veya sadece tahmine dayalı bilgiler olacaktır.

Kasım ayı 2014 evde bakım maaşı yatan illerin listesini hemen haberimizin alt kısmında yayınlayacagız fakat öncelikle şunu eklemek istiyoruz, evde bakım maaşı yatan illerin listesi resmi bir kurum tarafından bildirilen bir liste değildir, listede yer alan, hangi illerimiz de bakım maaşlarının yattığı bilgisi bizim engellilerweb.com sitesi editörleri olarak okur ve takipçilerimizin bize gönderdikleri mesajlar üzerinden edindiğimiz bilgiler ile oluşturulmaktadır.

Listede sizin ilinizin bulunmaması o ilde maaş yatmadı anlamına gelmemektedir, o ilde oturan ve bakım maaşı alanlardan bize bu bilgi ulaşmadığı, ulaştırılmadıgı için bizim de o il de evde bakım maaşı yattı mı, yatmadı mı gibi bir bilgiye sahip olamıyor ve sizlere duyuramıyuruz.

Görüldüğü gibi bakım maaşı alan ziyaretçilerimizin bizlere bu bilgileri iletmesi bizim de aynı ilde olan diğer ziyaretçilerimizi de bakım maaşlarının yattığı hakkında bilgilendirmemizi sağlıyor.

Site bu anlamda ilgili il de oturan ziyaretçilerimizin birbirlerine bakım maaşlarının yattığını duyurmalarını sağlıyor da diyebiliriz.

Bize ulaştırılan 47 ilimiz de bakım maaşları hesapları yattı; listede bulunmayan iller ile ilgili ise bir bilgi edinemediğimiz den malasef o illerin isimlerini haberlerimiz içerisinde veremedik ancak yukarı da yazdığım gibi listede olmaması o ilin evde bakım maaşının yatmadığını göstermez,  henüz bugün ayın 25’i itibari ile evde bakım maaşınız hesabınıza yatmamış ise mutlaka iliniz de bulunan  sosyal hizmetlerden konu ile ilgili bilgi edinin, belki olumsuz bir durum vardır maaşınız ile ilgili…

Kısacası iliniz liste de yok ise;  o ilden bize bilgi ulaşmadığı içindir, yatmadı deyip beklemeye devam etmeyin, sosyal hizmetlere sorun..

25 Kasım 2014 akşamına kadar bize ulaşan 47 ilimizin listesi hemen aşağıda…

1-Aksaray 16 – Bayburt 31- Osmaniye 46 – Sakarya
2-Çanakkale 17 – Ankara 32- Denizli 47 – Bursa
3-Kocaeli 18 – Zonguldak 33- Tekirdag
4-Malatya 19 – Antalya 34 – Kütahya
5-Erzurum 20 – Mersin 35- Eskişehir
6-Kahramanmaraş 21 – Adana 36 – Kırıkkale
7-Bilecik 22- Tokat 37 – Trabzon
8-Samsun 23- Afyon 38 – Aydın
9-Amasya 24 – Karabük 39 – Sivas
10- Balıkesir 25 – Konya 40 – Bartın
11 – İstanbul 26 – Rize 41 – Gaziantep
12 – Hatay 27- Kırşehir 42 – Mardin
13 – Ordu 28 – Mugla 43 – Edirne
14 – Şanlıurfa 29 – Diyarbakır 44 – İzmir
15 – Manisa 30- Uşak 45 – Karaman

 

Haber tarih ve zamanı: 25 Kasım 2014 – Saat : 17.00

değerli engellilerweb.com ziyaretçileri sitemize destek olmak isterseniz bizi sosyal aglarda paylaşarak sitemizin daha fazla okuyucuya ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz..

www.engellilerweb.com