Ana Sayfa Evde Bakım Maaşı Evde Bakım Parası Yatan iller Ocak 2015

Evde Bakım Parası Yatan iller Ocak 2015

Abone Ol

Evde Bakım Parası Yatan iller Ocak 2015 ayı evde bakım maaşları hangi illerde yattı, evde bakım parası ne zaman ve hangi illerde yattı haberi engellilerweb.com da…

Merhaba değerli engellilerweb.com takipçileri yılın ilk ayı Ocak 2015 evde bakım parası yatan iller Ocak 2015 haberimiz de bu ay içerisinde evde bakım paralarının yattığı illerin bilgisi her zaman olduğu gibi yine engellilerweb.com internet sitesinin haberleri ile okuyucularına duyurulacaktır.

Haberimizin hemen girişinde önemli bir anımsatmayı yapmak istiyoruz, Hepinizin bildiği gibi, Ocak 2015 ayı içerisinde banka hesaplarına yatacak olan evde bakım maaşları Aralık ayının maaşlarıdır. Maaşlar Aralık maaşı olduğu için Ocak 2015 zammından etkilenmeyecektir, yani evde bakım maaşı alanlar bu ay Aralık ayı maaşlarını alacakları için zamsız maaş alacaklardır. Önceki aylarda hesabınıza yatan maaşınız ne kadar ise bu ay da o miktarda maaş alacaksınız. Zamlı maaşlar ise Şubat ayı evde bakım parası ödemelerinde hesaplarına yatacak.
Haberimiz tamamen evde bakım maaşı alan site okurlarımızın ilettiği bilgiler doğrultusunda hazırlanmaktadır. Her hangi bir resmi kurum bunun haberleştirilmesi için biz dahil hiçbir internet sitesine bilgi vermemektedir. Haberimiz de yer alan/alacak olan illerin isimleri, evde bakım maaşları banka hesaplarına yattıkça, O ilde oturan ve evde bakım maaşı alan site ziyaretçilerimiz / Okurlarımız iletişim mailimize veya ilgili konuya yorum yazarak evde bakım maaşı yatan illerin duyurulmasına yardımcı olmaktadırlar.

Evde Bakım Maaşları Ne Zaman Yatmaya Başlar

Evde bakım maaşı bekleyen okurlarımızın merak ettikleri bu soru için şunları söyleyebiliriz Geçmiş aylarda maaş aldığınız günlerin birkaç gün önce veya sonrasında evde bakım maaşlarınız hesaplara yatacaktır. Biz bu ay evde bakım maaşlarının 12 Ocak Pazartesi itibari ile hesaplara yatmaya başlayacağını tahmin etmekteyim, Umarız çok daha erken tarihte maaşlar banka hesaplarına yatmaya başlar.
Peki, bu tarihi neye dayanarak söylemekteyiz, Yukarıda yazdığımız gibi maaşların yatacağı tarih ile ilgili tahminlerimizi geçmiş aylarda bakım maaşlarının yattığı günleri kontrol ederek, benzer döngünün tekrarlanacağını düşünmekteyiz.

Değerli engellilerweb.com okuyucusu, Ocak ayı içerisinde Evde Bakım Μaaşı Yatan İller Ocak 2015 haberlerimiz ile hangi illerde evde bakım maaşlarının yattığının bilgisi sitemiz de haberlerimiz de olacak, sitemizi günlük ve gün içerisinde güncellenecek haberlerini takip ederek sizin iliniz de evde bakım maaşları hesaplara yatıp yatmadığını ögrenebilirsiniz.

Ayrıca her ay olduğu gibi evde bakım paraları hesaplara yattıkça sitemiz de yayınlanan Evde Bakım Μaaşı Yatan İller Aralık 2014 listesinde kendi ilinizin ismi yok ise ve sizin ilini de evde bakım maaşı yatmış ise, maaş hesabıza geçmiş ise bunu yorum kutusuna belirtebilirsiniz.Sizinle aynı il de oturan ve evde bakım maaşı alan ancak henüz evde bakım maaşının hesabına yattığı bilgisine sahip olmayan site ziyaretçimizi de bilgilendirmek için yorum kutusuna yazacağınız yorum ile bilgilendirmiş olursunuz.

Evde Bakım Parası Yatan iller Ocak 2015

1 – Tokat 16 – K.Maraş 31 – Rize
2 – Antalya 17 – Afyon 32 – Çankırı
3 – Bilecik 18 – Uşak 33 – Artvin
4 – Malatya 19 – Erzurum 34 – Edirne
5 – Aksaray 20 – Kırıkkale 35 – Karabük
6 – Şanlıurfa 21 – Muğla 36 – Kütahya
7 – Samsun 22 – Kırşehir 37 – Mersin
8 – İstanbul 23 – Tekirdağ 38 – İzmir
9 – Konya 24 – Zonguldak 39 – Kastamonu
10 – Kocaeli 25 – Trabzon 40 – Adana
11 – Sakarya 26 – Karaman 41 – Diyarbakır
12 –  Denizli 27 – Gaziantep 42 – Kayseri
13 – Eskişehir 28 – Sivas 43 – Bursa
14 – Ankara 29 – Hatay 44 – Kırklareli
15 – Bartın 30 – Balıkesir 45 – Van
 46 – Osmaniye47- Aydın

48 – Manisa

GÜNCELLEME: 24 01 2015 Saat: 05.45

NOT: Aynı ilde ilçeler arasında bakım maaşı yatma saatleri arasında farklılıklar olabilmektedir.

Abone Ol

131 YORUMLAR

  • Bu yatan ve yatmakta olan maaşlar Aralık maaşları, Ocak maaşı değil…
   sizin de bildiğiniz gibi engelli maaşları bir ay geriden gelmektedir, Memur maaşı gibi değildir, İşçi maaşı gibidir.
   Zamlı maaşlar Ocak maaşları olacak yani Şubat’ta hesaplara yatacak maaşlar olacaktır.

  • Bursa ile ilgili henüz yattığı bilgisi ulaşmadı. Kurum her ay ellerinde ki bilgileri günceller ve maaş alacakların bilgisini bankaya iletir,banka da maaşlarınızı hesaplara geçer. Geç yatmasının nedeni büyük ihtimalle iliniz de kurumun incelemesinin geç bitmesindendir.

 1. merhaba ben ilk defa yazıyorum bu ay benim maasım 180 tl yatmış acaba kesilmiş olabilirmi normalde 770 tl alıyordum neden olmuştur beni acele bilgilendirir misin çok üzgünüm cevabını bekliyorum lütfen…

  • Merhaba; maaşınızda bir kesinti ya da hata olmuş ancak neden oldugunu öğrenebileceğiz tek yer sosyal hizmetlerdir, Sosyal hizmetler il müdürlüğünden neden eksik yattıgını veya bir hata olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Sosyal hizmetleri arayın veya gidip sorun. Bunun bilgisini başka hiç biryerden öğrenemezsiniz.

 2. Kardeşim devletin yatırdığı bu bakım aylıgı neden belli bir tarihte yatmıyoru verdikleri para o insanın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak belki tedavi oluyor belki aç kalacak bunların vebalini kim ödeyecek devlet bu sorumsuzluga bi çare bulsun kul hakkıdır bu

 3. BENDE AYDIN İLİNDENIM BENDE ARADIM SOSYAL HIZMETLERİ BU GUN BANKAYA YATACAK PARALAR YA GECE YA DA YARIN BANKA ONAY VERDIGI AN YANI AYIN 21 İ KESİN YATMIS OLUR DEDI SLM LAR ..NEDEN BU AY BOYLE OLDU DEDIM NORMALDIR DEDI .İLK DEFA AYDIN İLİ GEÇE KALDI HAYDI HAYIRLISI..

 4. aydın ılı halen yatmadı,bılgısı rıca etsem yazsın insanların cektıgı bu ezıyet ne bu ay anlamadım yrno yıl hedıyesı elektrık fatura ödeme gunum gectı yarım sakat halımle kalacam karanlıkta allah askına aydın aile sosyal polıtıkalar yatır su parayı .da sızlanmasın ihtıyac sahıbı engellıler i üzmeyın ….

  • Anneannem dul maaşı alıyordu, ondan habersiz dayımlar onu bakıma muhtaç gibi gösterip ikametkahını da evine aldırarak sahte rapor göstererek belgelerin hepsini halletmişler. Bu bakım parasına müracat ettikleri anda devlet anneannemin maaşını kesmiş, 10.10.2014’ten beri uğraşıyorlardı olmuş, fakat ne zaman para yatar belli değil. diğer akrabalara da yalan söyleyip 1 sene içinde çıkar demişler. Olay izmirde yaşanıyor. ne zaman para yatar ve ben nasıl öğrenebilirim kimin üzerine para yattığını? Ayrıca şikayet etsem anneannemin dul maaşı tekrar yatar mı?

   • Evde Bakım maaşları bakıcının hesabına yatar, Bakım maaşları ilgili ay içerisinde yattıkça sitemizden haberleştirlerek duyurulmaktadır. Bir sahtekarlık durumu var ise Sosyal hizmetlere şikayet edebilirsiniz…

  • Merhaba Büşra hanım, malasef yatma tarihini biz veya bir başka kurum/kuruluş, birey bilemez. Keşke bilebilsek evde bakım maaşı bekleyen binlerce okurumuzu şu tarhde yatar diyebilsek. Yatma tarihini sadece Erzurum daki sosyal hizmetler bilebilir. Evde bakım maaşları ildeki sosyal hizmetler kurumunun o ay ki incelemelerinin tamamlanması sonrasında hesaplara yatar. Biz ve bizim gibi evde bakım maaşlarını haberleştiren siteler ne zaman yatacağını bilemezler, biz ve bizim gibi haberleştiren siteler Bir ilde bakım maaşları hesaplara yattıktan sonra bilgi sahibi olabilmekte ve onu haberleştirmekte, duyurmatayız.

   Geçmiş aylarda ki gözlemlerimize göre, incelemelerde terslik, gecikme olmadığı müddetçe Yatma tarihi ile ilgili Önceki aylarda 12’sinde almakta iseniz yine aynı tarihlerde yatabiliyor..

  • Evimde yasli bakiyorum bagkur maasina.bakim maasi na basvurmak istiyirum fakat oglu ikametkahini evime almama izun vermiyor.bakici. Maasi alinip alinmadigini ogrene bilirmiyim oglu bu maasi aliyormu almiyormu acaba.tesekkurler.

  • Evimde yasli bakiyorum bagkur maasina.bakim maasi na basvurmak istiyirum fakat oglu ikametkahini evime almama izun vermiyor.bakici. Maasi alinip alinmadigini ogrene bilirmiyim oglu bu maasi aliyormu almiyormu acaba.tesekkurler.