Ana Sayfa 2022 Maaşı ve Vakıf Aylıkları TC No ile 2022 maaş sorgulama

TC No ile 2022 maaş sorgulama

TC No ile 2022 maaşı sorgulama
Abone Ol

TC no ile 2022 maaş sorgulama,tc numarası ile 2022 maaşı sorgulama,engelli maaşı sorgulama ve öğrenme,özürlü maaşım bağlandı mı? özürlü maaşım ne kadar?

Değerli engelliler.net.tr ziyaretçilerimiz bu yazımızda engelli yurttaşlarımız için kolaylık sağlamak amacıyla 2022 özürlü maaşlarını rahat bir şekilde sorgulamaları için yapmaları gerekenleri anlatmaya çalışacağız.

Bu sorgulamayı yapmak için aşağıda sizler için belirttiğimiz linke tıklamanız gerekiyor.

Çıkan bölüme TC kimlik numaranızı,doğum tarihinizi,nüfusa kayıtlı olduğunuz yeri ve nüfus cüzdanınızın arka tarafında bulunan cilt numarasını ve ekranda güvenlik için vermiş olduğu harf ile yada sayı ile güvenlik kodunu girerek en doğru bir şekilde 2022 özürlü maaşınızın ne kadar olduğunu sorgulayabilirsiniz.

TC İLE 2022 ÖZÜRLÜ MAAŞI SORGULAMA İÇİN BURAYA ΤIKLAYINIZ

Yukarıda sizler için vermiş olduğumuz bağlantıda özürlü maaşını göremiyorsanız yada bir sоrun olduğunda ALO 144 Sosyal Yardım Hattından da tüm soru ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.Mutlaka sizlere yardım edeceklerdir.

Aynı zamanda 2022 maaşlarınız ile ilgili işlem yapmak için Bakanlık binalarına gelebilecek olan engelli vatandaşlarımız için BEYAZ MASA oluşturulmuş оlup bu masa üzerinden tüm işlem ve başvurularınız hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Abone Ol

10 YORUMLAR