1. Anasayfa
  2. Evde Bakım Maaşı

Evde Bakım Maaşı Şubat 2017 Yatan İllerin ListesiEvde bakım maaşı Şubat 2017 yatan illerin listesi engellilerweb güncel yatan illerin listesi ay boyunca günlük ve anlık olarak güncel bilgiler ile bakım maaşı alan okurlarımıza haber ve haberlerimiz ile duyurulacak.

Evde Bakım Maaşı Yatan İllerin Listesi

Evde bakım maaşı yatan illerin listesi her ay düzenli olarak günlük ve güncel bilgileri okurlarımıza haberlerimiz ile iletmekteyiz.  Şubat 2017 bakım maaşı yatan illerin listesi haberlerimiz de olacak. Değerli engellilerweb.com okurları bildiğiniz üzere her ay duyurduğumuz evde bakım maaşı yatan illerin listesini evde bakım maaşı yatan iller Şubat 2017 haberimiz içerisinde de her ay olduğu gibi güncel bilgiler ile sizlere iletmeye bu ay da güncel ve doğru yatan il isimleri ile devam ediyoruz. Siz değerli okurlarımızın ilettiği bilgiler doğrultusunda hazırladığımız evde bakım maaşı yatan illerin listesinde bulunan illerin isimleri ilgili ay içerisinde hesaplara maaş yatmış olan iller oluyor. Her ne kadar bazı aylar il içerisinde ilçeler arasında saat ve gün farkı olsa da bize ilgili il de bakım maaşının yattığı bilgisi ulaştığında İlçe olarak değil de İl ismi olarak evde bakım maaşı yatan illerin listesine bakım aylığı yatmış ilin ismini ekleyerek haberimize ekliyoruz. Yatan yerler il isimleri ile haberimiz içerisinde güncel bilgiler ile yer alacaktır.

Değerli engellilerweb.com okurları, sizlerde evde bakım maaşlarınız hesaplarınıza yattığında haberimizin hemen alt kısmında bulunan yorum kutusuna yorumlarınız ile kendi iliniz de evde bakım maaşlarının yattığını / yatmaya başladığını duyurabilirsiniz.

EVDE BAKIM MAAŞI  ŞUBAT 2017 YATAN İLLERİN LİSTESİ

Evde Bakım Maaşı Yatan iller Şubat 2017 – http://engellilerweb.com
 1- Amasya  18- Sivas  35- Bolu
 2- Kırklareli  19- Bursa  36- Diyarbakır
 3- Aksaray  20- Denizli  37- Sakarya
 4- Tokat  21- İstanbul  38- Bayburt
 5- Rize  22- Balıkesir  39- Ordu
 6- Afyonkarahisar  23- Tekirdağ  40- Eskişehir
 7- Çankırı  24- Manisa  41- Düzce
 8- Giresun  25- Samsun  42- Adana
 9- Uşak  26- Gaziantep  43- Hatay
 10- İzmir  27- Bartın  44- Zonguldak
 11- Kırşehir  28- Şanlıurfa  45- Kayseri
 12- Malatya  29- Erzurum
 13- Antalya  30- Trabzon
 14- Bilecik  31- Aydın
 15- Karabük  32- Ankara
 16- Konya  33- Kocaeli
 17- Mersin  34- Osmaniye

Evde bakım maaşları Şubat 2017 bakım paraları illerde bakım maaşı alanların hesaplarına yatmaya başladığında haberimizin bu kısmında yatan illerin isimleri ile sizlere hangi illerde bakım maaşlarının hesaplara yatmaya başladığını duyuracağız.

Şubat 2017 Evde Bakım Paraları Ne Zaman Yatar

2017 Şubat ayında evde bakım maaşlarının diğer aylarda olduğu gibi ayın ikinci haftası itibari ile yatmaya başlayacağını tahmin etmekteyiz. Elbette ki bu tarih’in bir tahmin olduğunu da anımsatmak isteriz. Bazı aylar yaşanılan gecikmelerin yaşanmayacağını umuyoruz.

OKURLARIMIZA ÖNEMLİ NOT:

Değerli okurlarımız aşağıda 3 maddede sıraladığımız notlar, bize en çok gelen sorular arasında bulunanlar hakkında bilgi vermek için eklenmiştir. Sorularınız sorarken bu hususları dikkate almanızı rica ediyoruz.

1 – Güncellemeler yeni yatan il bilgisi geldikçe yapılmaktadır. Her hangi bir yeni yatan il bilgisi ulaşmadığı zaman güncellemeler sadece günlük olarak yapılmakta…

2 – “neden yatmadı” bu sorunun yanıtını alabileceğiniz tek yer ilinizdeki sosyal hizmetlerdir. Neden yatmadığı sorusuna sosyal hizmetler dışında hiç bir yerden yanıt alamazsınız…

3- Evde bakım maaşlarının tüm illerde aynı anda yatmadığını ve hatta aynı il de ilçeler arasında saat ve bazen gün farklılıklarını olduğunu anımsatmak istiyoruz.
engellilerweb.com / engelliler.web.tr