1. Anasayfa
 2. Evde Bakım Maaşı

2016 Haziran Ayı Evde Bakım Parası Yatan İller


2016 Haziran ayı evde bakım parası yatan iller listesi  Haziran ayı boyunca günlük ve güncel bilgiler ile engellilerweb.com da haberlerimiz ile evde bakım maaşı alan okurlarımıza duyurulacak.

Her ay düzenli olarak okurlarımıza duyurduğumuz evde bakım maaşı yatan illerin listesini evde bakım maaşı yatan iller Haziran 2016 haberimiz içerisinde de her ay olduğu gibi güncel bilgiler ile okurlarımıza duyurmaya devam ediyoruz. Siz değerli okurlarımızın ilettiği bilgiler dogrultusunda güncellediğimiz evde bakım maaşı yatan illerin listesinde bulunan illerin isimleri ilgili ay içerisinde hesaplara maaş yatmış olan iller oluyor. Her ne kadar bazı aylar il içerisinde ilçeler arasında saat ve gün farkı olsa da bize ilgili il de bakım maaşının yattığı bilgisi ulaştığında İlçe olarak değil de İl ismi olarak evde bakım maaşı yatan illerin listesine bakım aylığı yatmış ilin ismini ekleyerek haberimizi güncellemekteyiz.  Yatan yerler il isimleri ile haberimiz içerisinde güncel bilgiler ile yer alacaktır.

Değerli engellilerweb.com okurları, sizlerde evde bakım maaşlarınız hesaplarınıza yattıkça haberimizin hemen alt kısmında bulunan yorum kutusuna yorumlarınız ile kendi iliniz de evde bakım maaşlarının yattığını / yatmaya başladığını duyurabilirsiniz.

2016 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Haziran ayı evde bakım maaşlarının geçmiş aylarda olduğu gibi Haziran ayının 2 . haftası itibari ile yatmaya başlayacağını tahmin etmekteyiz. Evde bakım maaşları  yatmaya başlağında günlük olarak ve güncel yeni yatan il bilgisi bize ulaştıkça haberimiz güncellenerek duyurulacaktır.

 1. Tokat
 2. Erzurum
 3. Afyon
 4. Amasya
 5. Diyarbakır
 6. Tekirdag
 7. Antalya
 8. Karabük
 9. Bilecik
 10. Kahramanmaraş
 11. Balıkesir
 12. İstanbul
 13. Konya
 14. Sivas
 15. Kocaeli
 16. Ankara
 17. Bursa
 18. Mugla
 19. Denizli
 20. Gaziantep
 21. Samsun
 22. Eskişehir
 23. İzmir
 24. Uşak
 25. Şanlıurfa
 26. Kırşehir
 27. Mersin
 28. Manisa
 29. Osmaniye
 30. Trabzon
 31. Aydın
 32. Hatay
 33. Rize
 34. Kütahya
 35. Yozgat
 36. Mardin
 37. Sakarya
 38. Kayseri
 39. Adana

engellilerweb.com

Haziran 2016 Evde Bakım Paraları Ne Zaman Yatar

Haziran ayında evde bakım maaşlarının diğer aylarda olduğu gibi ayın ikinci haftası itibari ile  yatmaya başlayacağını tahmin etmekteyiz. Elbette ki bu tarih’in  bir tahmin olduğunuda anımsatmak isteriz.

OKURLARIMIZA ÖNEMLİ NOT:

1 – Güncellemeler yeni yatan il bilgisi geldikce yapılmaktadır. Her hangi bir yeni yatan il bilgisi ulaşmadığı zaman güncellemeler sadece günlük olarak yapılmakta…

2 – “neden yatmadı” bu sorunun yanıtını alabileceğiniz tek yer ilinizdeki sosyal hizmetlerdir. Neden yatmadığı sorusuna sosyal hizmetler dışında hiç biryerden yanıt alamazsınız…

3- Evde bakım maaşlarının tüm illerde aynı anda yatmadığını ve hatta aynı il de ilçeler arasında saat ve bazen gün farklılıklarını olduğunu anımsatmak istiyoruz.